Appraisal 724on
CRM & Loyalty
Diğer

Diğer Yazılımlar

PERSONEL TAŞIMACILIĞI  SİSTEMİ
Servis firmalarının bünyesinde bulundurduğu tüm araçların günlük hareketlerini, yakıt ve tanımlanan yol masraflarını, firma ile çalışan şoför ve araç sahiplerinin borç ve alacaklarını düzenleyen bir üründür. 

Firma ve Güzergah Bilgileri :
 Hizmet verilen tüm firmalar ve bu firmalara ait aylık güzergah ve vardiya bilgileri tanımlanabilmekte,  güzergah fiyatlandırması yapılarak firmaların servis  maliyetleri kontrol edilebilmektedir.

Şoför ve Araç Takibi : Firma ile çalışan şoförler ve bu şoförlere ait araç bilgileri tanımlanabilmekte, araç muayenesi, araç sigortası, yol belgesi gibi evrakların süresi kontrol edilebilmektedir. 

Servis Takibi : Firmalara yapılan tüm servislerin güzergah ve vardiya bilgileri, araç ve şoför bilgileri kontrol edilebilmektedir. Ayrıca günlük servis hareketlerinin tümü veya bir kısmı bir sonraki güne kopyalanabilmektedir.

Ödeme Takibi : Avans, yakıt ve program içersinde tanımlanan tüm araç masrafları için yapılan ödemeler şoförlerin hesabına yansıtılarak tüm ödeme bilgileri kontrol edilmektedir

Bu uygulama ile servis firmalarının ihtiyaçları gözönünde bulundurularak çeşitli raporlar hazırlanabilmektedir.

OUTGOING ve INCOMING

Internet üzenden ve kendina bağlı ofislerinden Yurt içi ve yurtdışı turları satan seyahat acentaları ve tur operatörler için geliştirilmiştir.

ULUSLAR ARASI TİCARET  (İngilizce)

Uluslararası ticaret işlemleri ve depo yönetim sistemi. Satınalma ve Satış sözleşmeleri takibi, Gemi booking işlemleri, purchasing & sales operasyonları kotasyon hazırlama ve  nakit akışı maliyet analizi gibi işlemleri yapar ve her türlü stok aktivitesini takip eder.

SERİ NUMARASI VE GARANTİ TAKİP SİSTEMİ

Bilgisyar şirketleri için hazırlanmış cihaz seri no ve garanti süreleri takibi pprogramı. Internet üzernden müşteri seri nıumarasını yazarak cihazi ile ilgili bütün detayları öğrenebilir.